FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rozvodový řemen
PříspěvekNapsal: 17 srp 2018, 02:01 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 1772
Bydliště: Vysocina-Zdarsko,Tel:608537629
Motor: 1.8 16V + LPG
Dik za odpoved

Hlava nebyla dole nikdy od koupe.Srouby na parohach spis pripominaji zatlucene hrebiky,jak jsou orezle.Gufera uz musi mit trochu problem,ale gumky tak 500 vsechny,ne?.Repase hlavy nepada v uvahu podle mne,dost riskantni jen pro zarezle srouby,a cenove,kdyz strelim od boku,delat to cele, 20t. sotva staci,a to se nesmi stat vedlejsi skody.Elektrika,kabely,gumy a hadice taky nemladnou.Kastle je relativne slusna,jeste jsem nemenil zadnej plech,pres podlahu netece.
Tak holt pockam,az nas rozdeli STK nebo nemoznost provozu.Pak podlehnu evoluci.
Specifika provozu na LPG mi byla znama od pocatku.Zabijakem je hlavne chuda smes a razantni provozovani,brzke prepnuti na LPG,pak celkove prehrivani...,a taky kilometru,co jsem s tim nenajel ja,je za celou dobu max. par tisic.
Jako jedinej servis,co motor mel,byl olej,svicky,obcas cistena klapka,filtr vzduchu a oleje.Vcas a pravidelne.A zadne divoceni na silnici.A zenu jsem zpocatku hlidal,rada s tim jezdila jako s dyzlem na 1500 rpm,vzdyt to jede a stejne budu za chvilu radit zpatky/za minutu,az vyjedu kopec.Na auto nema usi moc dobry.

Diky

Podlehl jsem evoluci,a marejka se chveje pred blizici STK(emise) v cervnu,pokud na ni dojde.Potrebuje holka nove brzdy na predku a pukl altik.Tak vaham.

_________________
Fiat Tipo Kombi 1.4 T-Jet,Rubína alias Ruby LPG
Marea Weekend 1.8 16V HLX - Popelka LPG (v pozici zalozni vuz,prozatim)
Obrázek
Fiat Panda II - manzelka,LPG Magic 3


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz